Політика конфіденційності

мережа дитячих таборів двіжок

Ласкаво просимо на сайт компанії МДТ “Двіжок”. Тут ви можете ознайомитися із розділом про політику конфіденційності нашої компанії стосовно будь-якої особистої інформації, наданої вами через даний сайт. Нашою метою є захист конфіденційності ваших даних і інформації, яку ви надаєте нам за допомогою мережі Інтернет.


Компанія МДТ “Двіжок” обслуговує даний сайт зі свого офісу в м.Київ, вул.Вишгородська, 16а, оф.3, 04074,  Україна.
Робота даного сайту підлягає нормуванню і тлумаченню відповідно до чинного законодавства України.


Факт вашого звернення до даного сайту означає, що ви згодні з умовами цієї Політики конфіденційності, а також з Умовами використання даного сайту.


Даний сайт не призначений для використання дітьми, які не досягли тринадцяти років, і ми свідомо не збираємо особисту інформацію про дітей, які не досягли тринадцятирічного віку, на даному сайті. Якщо нам стане відомо про те, що ми ненавмисно отримали особисту інформацію від відвідувача, яка не досягла тринадцятирічного віку, ми видалимо таку інформацію з нашої бази даних.

Справжня Політика конфіденційності відноситься до сайту https://www.dvizhok.ua/.
Деякі наші філії та (або) підрозділи можуть мати свою власну політику конфіденційності, яка опублікована на відповідних сайтах,
і така Політика конфіденційності може відрізнятися від даної. При зверненні на такі сайти ми рекомендуємо вам вивчити їх Політику конфіденційності.

Особиста інформація. На даному сайті ви можете повідомити нам інформацію про себе (наприклад, вказати своє ім’я, адресу, номер телефону та адресу електронної пошти).
Нижче описані варіанти надання такої інформації, а також зазначено, якого роду інформацію ви можете нам направити,
і наводяться правила її використання.

Для того, щоб відправити нам електронне повідомлення за посиланням «Контакти» даного сайту, вам достатньо вказати своє ім’я та адресу електронної пошти, з тим, щоб ми могли відповісти на ваші запитання і коментарі.
За бажанням ви також можете надати додаткову інформацію про себе.

Поділитись з другом. Якщо ви хочете направити друзям посилання на вподобану вам інформацію, вам достатньо вказати своє ім’я та адресу електронної пошти вашого друга. Ми використовуємо цю інформацію для пересилання вмісту вашого друга.

Ми не продаємо і іншим чином не розкриваємо особисту інформацію про відвідувачів нашого сайту, за винятком випадків, описаних нижче, ми можемо надати інформацію, отриману від відвідувачів даного сайту, постачальникам послуг, найнятим нами для надання послуг від нашого імені. Такі постачальники послуг має право використовувати або розкривати інформацію тільки в обсязі, необхідному для надання послуг від нашого імені або для дотримання вимог законодавства. Крім того, ми можемо розкрити інформацію про вас (I) у разі, якщо цього вимагає законодавство або судовий наказ, (II) правоохоронним органам або іншим державним службовцям або (III) у разі якщо ми вважаємо, що таке розкриття необхідно або доцільно для запобігання фізичної шкоди або фінансових втрат або ж у зв’язку з розслідуванням підозрюваного
або фактичного правопорушення.
 

Ми залишаємо за собою право передачі будь-якої знаходиться в нашому розпорядженні інформації про вас, в разі продажу або передачі нами нашої компанії, її активів або їх частини. У разі такого продажу або передачі ми докладемо всіх розумних зусиль для того, щоб наш правонаступник використовував особисту інформацію, надану вами через даний сайт, відповідно до положень цієї Політики конфіденційності.

Ми можемо передавати особисту інформацію, зібрану нами на даному сайті, в інші країни, де ми ведемо комерційну діяльність, але виключно в цілях, описаних вище.
При передачі вашої інформації в інші країни ми захищаємо таку інформацію в порядку, описаному в цій Політиці конфіденційності, якщо іншого не вимагає чинне законодавство.

Ми використовуємо адміністративні, технічні та фізичні заходи безпеки для захисту від несанкціонованого розкриття, використання, зміни або знищення особистої інформації, наданої вами через даний сайт.

Справжня Політика безпеки може підлягати періодичному оновленню без попереднього повідомлення користувачів, при цьому зміни відображаються відповідно до нашими правилами розміщення інформації на сайті. Ми проінформуємо вас про будь-які значні зміни нашої Політики безпеки, опублікувавши відповідне повідомлення на даному сайті із зазначенням дати останнього оновлення.

Якщо у вас виникли питання або коментарі щодо цієї Політики безпеки, або якщо ви хотіли б, щоб ми обновили інформацію про вас або ваші уподобання, ви можете зв’язатися з нами за однією з адрес або номерів телефону, зазначених тут.