Спілкування дітей з однолітками у дитячому таборі

Досвід спілкування = Розвиток

Опыт общения = развитие

Психологи стверджують, що дітям простіше знайомиться і знаходити спільну мову з однолітками, ніж дорослим. Це можна пояснити невеликим життєвим досвідом, відсутністю затискачів та комплексів. Діти найчастіше не вміють приховувати емоції. Вони щирі та справжні.


Нам, дорослим, є чому повчитися у молодшого покоління. Коли ми поряд, спостерігаємо та опосередковано беремо участь. Даємо поради.
Але вибір – з ким дружити – завжди залишаємо за дітьми.

Зверніть увагу на коло спілкування вашої дитини


Швидше за все - це родичі, однокласники, друзі по секції, діти ваших друзів, сусіди по майданчику. Це один із перших етапів соціалізації, де дитина отримує навички комунікації. Від того, наскільки грамотно він це робить, залежить впевненість у собі, можливість відстоювати особисті межі та вміння повідомляти про свої почуття. Важливо пояснити дітям, що немає поганих почуттів і все, що вони відчувають – це нормально.

Приклад комунікації діти беруть із сім'ї, як і копіюють поведінка значних їм дорослих.

На різних життєвих етапах
нам зустрічаються нові люди.

І з ними нам доводиться по-новому вибудовувати спілкування. Цей процес позитивно впливає психологічне здоров'я. Оскільки дитина до певного віку має кілька напрацьованих механізмів побудови комунікації з соціумом. Кожне нове знайомство сприяє розвитку інтелекту, оскільки мозок будує нові нейронні зв'язки. Навіть невеликі конфліктні ситуації – це важливий досвід життя. Проживаючи повний емоційний спектр, діти готуються до дорослого життя.

На кожному з етапів дорослішання батькам необхідно дбати про формування якісного соціального середовища для своїх дітей.


Це можливо зробити - відправивши дитину до табору.

Спілкування з однолітками дає можливість:

Общение со сверстниками дает возможность:

  1. Расширить свой кругозор
  2. Найти новых друзей
  3. Обмениваться информацией
  4. Проявить себя как личность
  5. Научиться работать в коллективе и многое другое.

1

15 min.
Розширити світогляд

2

15 min.
Знайти нових друзів

3

15 min.
Обмінюватись інформацією

4

15 min.
Проявити себе як особистість

5

15 min.
Навчитися працювати в колективі

Навіть якщо дитина вже відпочивала раніше в таборі, повторне перебування не означає той самий досвід. Змінюється колектив, комбінація дітей у загоні, педагоги, змінюється сама дитина. За рік він набув нового життєвого досвіду. Дорослі діти отримують інші завдання в рамках табірної програми, і щоб його виконати потрібно вчитися комунікувати по-новому.


У нашому таборі середовище для розвитку та відпочинку дітей максимально комфортне. Двигун виховує педагогів на власній школі Вожатської майстерності, а вони своєю чергою несуть дітям вічне добре і світле. Ми впевнені як у своїй команді, так і в тому, що ваша дитина отримає позитивний життєвий досвід, відпочиваючи у нас.

Поділитись цією новиною